ଲିପିର ଗୋରା ଜଂଘରେ ମନ ରହିଗଲା (Lipi Ra Gora Jangha Re Mana Rahi Gala)


007

Administrator
Staff member
Joined
Aug 28, 2013
Messages
68,486
Reaction score
429
Points
113
Age
37
//gsm-signalka.ru ଦ୍ବିପହର ବେଳକୁ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଘରୁ ବାହାରି ସାହି ଛକ ଆଡ଼କୁ ଆସୁଥିଲି, ଦେଖିଲି ଆମ ସାହି ମୁଣ୍ଡରେ ଥିବା ମହାନ୍ତିବାବୁଙ୍କ
ଘର ସାମନାରେ ମହାନ୍ତିବାବୁ ନିଜ ଝିଅ ଲିପି ସହ ଠିଆ ହୋଇ କଥା ହେଉଛନ୍ତି । ଗାଡ଼ି ଅଟକାଇ ପଚାରିଲି, କଣ ହେଲା ଭାଇ
ଖରାଟାରେ ଠିଆ ହେଇ କଥା ହଉଛନ୍ତି ? ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ବୁଝିଲ ରବିବାବୁ ତମ ଭାଉଜର ସ୍କୁଲ ଚାଲିଛି, ସେ ଘରେ ନାଇଁ,
ମୁଁ ଅଫିସ ନ ଗଲେ ନ ଚଳେ, ଆଉ ଇୟେ ଚଣ୍ଡୀ କହୁଛି ଘରେ ଏକା ଡର ଲାଗୁଛି? କଣ କରିବି? ମୁଁ କହିଲି, ଏତେବଡ଼ ପିଲାଟେ
ହେଲୁଣି ଆହୁରି ଡରୁଛୁ ? ସେ କହିଲା, ଆମ ଘରେ କଣ ସବୁ ଆବାଜ୍ ହଉଚି, ଝଣଝଣ ଶୁଭୁଚି । ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ବେଶୀ ଟିଭି
ଦେଖୁଚୁ ନା? ହଉ ଶୁଣ ଯା ଆମ ଘରକୁ ପଳ���, ଖୁଡ଼ିଥିବ ତା ପାଖରେ ଥିବୁ, ବାପା କି ବୋଉ ଆସିଲେ ଫେରି ଆସିବୁ ।




ସେ ନାଇଁ
ନାଇଁ କଲା । ମହାନ୍ତି ବାବୁ କହିଲେ ଯା ଦାଦାଙ୍କ ଘରକୁ କହି ସେ ଗାଡ଼ି ବାହାର କରି ପଳେଇଗଲେ । ଲିପି ସେଇଠି ଠିଆ ହେଇଥିଲା ।
ଗତବର୍ଷ ମେଟ୍ରିକ୍ ପାସ୍ କରିଛି । ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ । ସେ ଗୋଟେ ହାଫ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲା ଆଉ ତା ଗୋରୀ ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ
ଦେଖିଲେ ଧରି ଚାଟିପକେଇବାକୁ ମନ ହଉଥିଲା । ମୁଁ କିଛି ସମୟ ଚିନ୍ତା କଲି, ଭାବିଲି ଅନ୍ତତଃ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଏଇ ଗୋରୀ ଗୋଡ଼
ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ, ତେଣୁ କହିଲି, ଚାଲିଲୁ ଦେଖିବା କୋଉଠି ଶବଦ୍ ହେଉଚି ?

ଗାଡ଼ିକୁ ବାହାରେ ଥୋଇଦେଇ ଭିତରକୁ ଗଲି । ଘରେ କେହିନଥିଲେ । ସେ ଏକା ଥିଲା । ୫ ଫୁଟ ୬ ଇଞ୍ଚ୍ ଉଚ୍ଚତା, ଗୋରୀ, ସେକ୍ସୀ,
ଟୋକି ଟେ ସେ । ସେ ଆଗରେ ଯାଉଥିଲା ମୁଁ ପଛରୁ ଦେଖୁଥିଲି ତା ପିଚାକୁ । ହାତରେ ଛୁଇଁ ଦେବାକୁ ମନ ହଉଥିଲା । ତା ଛାତିରେ
ନୁଆ ନୁଆ ପର୍ବତ ଉଠିଛି । ଲମ୍ବା ବେକ, ପତଳା ଶରୀର, ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ପରୀ ଠାରୁ କମ୍ ହେବନି । ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଭିତରେ ମୋ
ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡ ଟେକିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଲା । ତଥାପି ମୁଁ ତାକୁ ଅନେଇ ରହିଥିଲି, ସେ ମୋତେ ସୋଫା ଉପରେ ବସିବାକୁ କହି ଭିତରକୁ
ଗଲା ଆଉ ପାଣି ଗ୍ଲାସ୍ ନେଇ ଆସିଲା । ସେ ମୋ ସାମନାରେ ସୋଫାରେ ବସିଥିଲା । କେତେ କଥା କଣ କଣ ଗପୁଥିଲା, ମୁଁ କିନ୍ତୁ
ତା ପୁରା ଦେହକୁ ଦେଖୁଥିଲି । ସେ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଟପ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲା, ଆଉ ଜିନ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍, ଯାହା ତା ଜଙ୍ଘକୁ ବି ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଲୁଚେଇ
ପାରୁନଥିଲା । ସେ ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲା, ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ସେ ଜାଣିପାରୁଛି ମୁଁ କଣ କରୁଛି । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ କହିଲା,
କଣ ଦେଖୁଚ ଦାଦା ?

ମୁଁ ପ୍ରକୃତିସ୍ଥ ହେଇ କହିଲି, ଆରେ ତୁ ଏମିତି ପୋଷାକ ସବୁ ପିନ୍ଧିବୁ ବୋଇଲେ ନ ଦେଖିବା ଲୋକ ବି ଦେଖିବେ ? ତୁ କାହିଁକି ଏମିତି ସାନ
ସାନ ପେଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧୁଛୁ ? ତୋ ଗୋରୀ ଗୋଡ଼କୁ ଦେଖିଲେ ଛୁଇଁ ଦେବାକୁ ମନ ହଉଚି । ଏମିତି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ରାସ୍ତାରେ ଗଲେ ଟୋକାମାନେ
ମାଡ଼ିବସିବେ ନି ?

ହେ ହେ ହେ, ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, କାଇଁ ଖୁଡ଼ିଙ୍କ ଗୋଡ଼ କଣ ଗୋରୀ ନାହିଁକି ?
ମୁଁ କହିଲି, ସବୁବେଳେ ତ ଶାୟାଶାଢ଼ୀରେ ଲୁଚି ରହିଲା କେମିତି ଜାଣିବି ? ଖୋଲିଲା ବେଳକୁ ଅନ୍ଧାର ଆଉ ଜାଣିପାରିଲି କି ? ତୋ ଗୋଡ଼
କିନ୍ତୁ ଭାରୀ ସେକ୍ସି ହେଇଛି । ଟିକେ ଛୁଇଁବି କି ?ସେ ନିଜ ଜାଗାରୁ ଉଠି ଆସି ମୋ ପାଖରେ ଠିଆ ହେଲା, ମୁଁ ନିଜ ହାତରେ ତା କୋମଳ
ଜଙ୍ଘ ଆଉ ଗୋଡ଼କୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଲାଗିଲି । ଦେଖିଲି ସେ ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଛି । ସାହାସ କରି ମୁଁ ତା ଜଙ୍ଘ ଉପରକୁ ଉପରକୁ ହାତ ନେଲି ।
ସେ କିଛି କହିଲାନି, ହଠାତ୍ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ହାତ ଦେଇ କହିଲି, ଏତେ ଛୋଟ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଆଣୁଚୁ କୋଉଠୁ ?
ସେ ମୋ ହାତପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ନ ଦେଇ କହିଲା, ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ କିଣି ଆଣି କାଟି ଦେଉଚି । ଏହିସମୟରେ ମୁଁ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ଧିରେ ଧିରେ ହାତ
ଚଲେଇଲି । ସେ ନଇଁ ପଡ଼ିଲା ଆଉ କହିଲା, କଣ କରୁଚ ଦାଦା ? ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ମୁହଁ ପାଖରେ ଝୁଲି ରହିଲା । ସାହାସ କରି ତା
ଛାତିରେ ହାତଦେଇ କହିଲି, ତୋ ଛାତିଟା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେଇଛି ଲିପି । ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା । ହେଲେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
ଦେଖେଇଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ସାହାସ ପାଇଯାଇଥିଲି, ତାର ଗୋଟିଏ ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଧରି ଧିରେ ଚିପି ଦେଇ କହିଲି, ଲେମ୍ବୁ ଅଛି ନା କମଳା ?
ସେ ପୁଣି ଲାଜେଇ ଗଲା, ମୁଁ କହିଲି, କାଗଜି ଲେମ୍ବୁଟା । ଚିପିଦେଲେ ପାଣି ବାହାରିବ ଟି ? ସେ ଟିକେ ଦୁରେଇ ଯାଉଥିଲା ମୁଁ ତା ହାତ
ଧରି ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି, ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି । ସେ ଓଃ ଆଃ କହିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ କହିବା ଟା କଷ୍ଟ ହେତୁନଥିଲା ଥିଲା ପୁରା ମୋହଗ୍ରସ୍ତ
ହେଲାଭଳିଆ । ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିବା ପରେ ଜାଣିଲି ସେ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧିନି । ତାକୁ ପଚାରିଲି ଆରେ ଲିପି ତୁ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନୁ ? ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ମୋତେ
ଭାରି ଗରମ ହଉଥିଲା ତ ତେଣୁ ପିନ୍ଧିନି । ମୁଁ କହିଲି, ଗରମ ହଉଚି ଯଦି ଏଇ ଟପ୍ ଟା ବାହାର କରିଦେଉନୁ ? ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲା,
ଇସ୍ ମୋତେ ଲାଜ ଲାଗିବ । ମୁଁ କହିଲି, ଲାଜ କାହିଁକି ଲାଗିବ ? ଏଠି କିଏ ଅଛି ଯେ ଲାଜ ଲାଗିବ? ଚାଲ ଖୋଲି ଦେ । ପବନ ବାଜିବ,
ମୁଁ ବି ଟିକେ ତୋ କାଗଜି ଦେଖିବି । ସେ ଲାଜେଇ ଲାଜେଇ ନିଜ ଟପ୍ ବାହାର କରିଦେଲା । ଓଃ କି ଦୃଶ୍ୟ!!!
ଲିପି ଛାତିରେ ତା ଦୁଇଟା ଦୁଧ ଛୋଟ୍ ଛୋଟ୍ ପର୍ବତ ଭଳି ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ । ବ୍ରା କାହିଁକି ପିନ୍ଧିବ ଆଉ ? ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦୁଧ ଝୁଲି ପଡ଼ିଥାଏ,
ହେଲେ ଲିପିର ଛାତିର ଦୁଧ ସଗର୍ବରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ତା ଅଗରେ ପିଙ୍କ୍ ରଙ୍ଗର ଟୋପି ଆଉ ସେ ମଝିରେ ଗାଢ ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗର ନିପଲ୍ ।
ଏହା ଦେଖୁ ଦେଖୁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଟାଇଟ୍ ହୋଇଗଲା । ତାକୁ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ତା ଦୁଧ ଉପରେ କିସ୍ ଟେ କରିଲି, ସେ ଓଃ କଣ
କରୁଛ ଦାଦା ବୋଲି କହିଲା, ମୁଁ କହିଲି ତତେ ଗରମ୍ ହଉଛି ତ ତେଣୁ ଟିକେ ଓଦା କରିଦେଉଛି । ଥଣ୍ଡା ଲାଗିବ । ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ
ସେମିତି ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ମୋ ମୁହଁ ପାଖରେ ତା ଛାତି ଥିଲା, ମୁଁ ତା ପେଟରେ କିସ୍ କଲି, ଆଉ ଦୁଇ ହାତରେ ତା ଦୁଧକୁ ଧରି ଧିରେ
ଧିରେ ଚିପିଲି । ସେ ଆଃ ଆଃ କହିଲା । କିଛି ସମୟ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଚିପିବା ପରେ ତାକୁ ମୋ ଗୋଡ଼ ଉପରେ ବସେଇ ଦେଇ ତା ଦୁଧକୁ
ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିଲି । ସେ ଆହୁରି ଜୋରରେ ଆଃ ଆଃ କହିଳା । ଏମିତି କରୁଥିବା ସମୟରେ ମୁଁ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇ
ଆଣିଲି ଓ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟର ବଟନ୍ ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ସେ ମୋତେ ବାଧା ଦେଉ ଦେଉ କହିଳା, କଣ କରୁଛ ଦାଦା ।
ମୁଁ କହିଲି, ଉପରେ ଗରମ ବଢ଼ିଲେ ତଳେ ପାଣି ବାହାରେ, ତୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖରାପ୍ ହେଇଯିବ ବୋଲି ବାହାର୍ କରି ଦେଉଚି । ସେ ହସିଦେଇ
କହିଲା, ହଉ ଓଦା ମୁଁ ବାହାର କରିବିନି । ମୁଁ କହିଲି, ଓଃ ତୁ ବୁଝୁନୁ, ବାହାର କରିଦେ ତଳେ ଯୋଉ ପାଣି ଆସିବ ସେ ପାଣି ବହୁତ ମୂଲ୍ୟବାନ
ମୁଁ ସେ ପାଣି ଚାହେଁ । ସେ କହିଲା କଣ କରିବ ସେ ପାଣିକୁ ? ମୁଁ କହିଲି ତୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେ ଦେଖିବୁନି ?

ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ ନିଜ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଲା । ଭିତରେ ପ୍ୟାଣ୍ଟୀ ବି ପିନ୍ଧିନଥିଲା । ତା ବିଆରେ ଜମା ବାଳ ନଥିଲା, ଆଉ ବିଆର
ଦୁଇଫାଳ ଲାଖିରହିଥିଲା । ମୁଁ ସେ ଦୁଇଫାଳକୁ ଅଲଗା କରିବା ବେଳେ ଜାଣିଲି ଯେ ଭିତରେ ପୁରା ଓଦା ସରସର । ମୁଁ କହିଲି ତୁ
ଏଇ ସୋଫା ଉପରେ ଶୋଇଯା, ସେ ଶୋଇଗଲା । ତା ଛାତି ଆଉ ଦୁଧ ଛୋଟ୍ ଛୋଟ୍ ପାହାଡ଼ ଭଳି ଦିଶୁଥିଲା, ମୁଁ ନଇଁ ପଡ଼ି ତା
ଦୁଧକୁ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଓ ଚୋଷିଲି । ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ମୁଁ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ତା ବିଆକୁ ଅଣ୍ଡାଳୁଥିଲି । ଏମିତି କରୁ
କରୁ ଗୋଟିଏ ଆଙ୍ଗୁଠି ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇଲି, ଓଦା ଥିଲା ଆଙ୍ଗୁଠି ସହଜରେ ପସିଗଲା । ତା ପରେ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ଭିତର
ବାହାର କରିଲି । ସେ ଆଃ ଆଃ କହି ଚିଲେଇ ଉଠୁଥିଲା ।
ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଛାଡ଼ିଦେଇ ତଳକୁ ଗଲି ଆଉ ତା ସଫା ବିଆ ଉପରେ ଚାଟିଲି । ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଠେଲିଦେଇ କହିଲା, ଇସ୍ ୟେ କଣ

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 0)


Online porn video at mobile phone


kannada porn storeis ಕೆಯ್ಯೋmanaivi thirudan tamil sex storyদরজা খুলে দেখি আন্টি ভোদা বের করে ঘুমায়মাল ঢাল মাংগে চুদে বাবাAmma Pundai Kidhar Magan ool Kathaibhauj ra bia chatiki maza deli odia sex kahaniகண்ணிப் புண்டையும் நாய் சுண்ணியும்ஓத்தேன்புண்டைய விரிச்சி ஓலுடாBondhur maakok chudiluச்சீ போடா நாயேmeari amma tamil kamakathaikal telugu sex kadha tali akkaசூத்துல கை வச்சான்.ಅಮ್ಮನ ತೂತು Mla ని దెంగానులంజలు దెంగుడు అలా"holi" rape stories xxxशालि.कि.रश.भरि.जवानि.का.मजा.लिया.जीजा.ने.ഉമമയുടെ പൂർTelugu vavi varusa pinni sex kathaluविधवा बहिणीची सेक्सी मराठी कथाPanipilla sallu chupinchindi sex mmsஅன்பு மகள் சுதா காம கதைகள்বুড়ো দাদুর চটিகல்யாணம் ஆன தங்கை காமகதைపద్మ లంజాయణంநண்பனின் முஸ்லீம் அம்மாவை ஓத்த காமகதைகள்मस्ताराम नेटJasmin ru mur sex kahiniஅண்ணி ஓல் xossipଦୁଧଭୁଣ୍ଡିକିஎஐமானி காமகதைள்यहाँ लण्डो की चुसाई होती हैநண்பனின் மனைவியை ஓத்தேன்शादीशुदा दीदी के साथ हनीमूनകുണ്ണ അടിമதமிழ் காம வெறி கதைகள்WOOOOOW Desi NRI cute beauty showing U Dare to Missxxx video সৰু ছোৱালিనాగుద్దనిபெண்டாட்டி சாமான்லदोसत की बहन को चोदाರಾಣಿ ತುಲ್ಲುआई गांड कथाMoti moti gaand wali ourotoo k nude xvideos.comఅన్న చెల్లే సెక్స్ కథలుvegama kuthudaodiagapasexपंधरा वयाची मुलीसोबत संभोगଦୁଧ ସାଇଜ୍खाला की चुदतीകറുത്ത പൂറ് നക്കി"పోండి" sex storiesসেক্সি আপুকে জোর করে চোদার চটি ও ছবিపాల వాడితొ నా పూక దెంగాడుTelugu sex vadhina cartoon storiesरजाई में छोटी बहिन ऋतू की चुदाईChudihi ki sexy batheபுண்டைவெறி மாமியார் கதைகள்அம்மா குளித்துவிட்டு பாவாடையோடমায়ের টোল গালে চুমু-মা ছেলে চটিപൂറു നിറയെमेरे जैसी सेक्सी औरत को दूधवाले ने अच्छे से चोदाমামনি কে চুদার ভিডিওతెలుగు సెక్స్ ఫిలింగ్స్ videosरंडी आई झवाझविನಾನು ಮತ್ತೆ ನನ್ನ ಅತ್Bangla Choti আজও মনে পরে ১బలాత్కారం - తెలుగు సెక్స్ కథలుஅம்மாவை நான் காமக்கதைகள்khas khas zvle marathi kahaniennai bathroom la otha bro pornak chut or gad ko kyi ld se chudai ka mja kese lutame kan karucha sex video Tamil sex stories எங்க உன் குஞ்சை காட்டு.என் மனைவி நண்பனுடன் பலமுறை படுத்து“அண்ணா உன் பார்வை சரியில்ல, அம்மா வரட்டும் நான் சொல்றேன்”Asomiya kahani pratham sex raredesi 3gpचड्डी काढून बेडवर चोकत होती राणीची ठोकाठोकीmera bhai nashe me tali tha aur mujhe pkd kr chod diya , hindi sex storymausi ko jabardasti choda in hindi storyஒக்கனும்Anterwasana marathichud gyi dadu seசூத்தில் விரல் போடும் காமக்கதைகள்ভিড়ে মধ্যে চুদা চুদি চটিজোর করে মায়ের পাছা চোদার গলপதமிழ் காமக்களஞ்சியம்.காம்பெண்களுக்கு உதவி sex storyचुत फाड़ने में मजा आया देवर सेshikshakane puchhi jhavaligfr logot sex storiesदेशी हिदी सेकस वीडियो मे चोदासी भाभियाசுன்ணி புண்டைக்குள்ளBhauja tolet xxx kadalisunniyai suppi sugam thantha sumaTamil sivaraj swathi dex kathai. Comவித்தியாசமான காம கதைகள்